Czas i koszty wysyłki

Zamówienia, bez wykonania usługi grawerowania indywidualnych dedykacji, realizuję w ciągu 24 h od momentu otrzymania wpłaty za zakupiony produkt. Zamówienia złożone i opłacone do godz.12.00 wysyłane są tego samego dnia!!!!

Jeśli, przy składaniu zamówienia, zostanie wybrana opcja "za pobraniem", realizację zamówienia rozpoczynam po dokładnym sprawdzeniu poprawności danych podanych w zamówieniu oraz po kontakcie telefonicznym na numer telefonu wskazany w zamówieniu.

Zamówienia z indywidualnym grawerem realizuję w ciągu 48 h od momentu zaksięgowania wpłaty za zakupiony towar. W przypadku wyboru opcji "za pobraniem" przystępuję do realizacji zamówienia po telefonicznym kontakcie podanym w zamówieniu.

Pracujemy od poniedziałku do piątku i powyższe ustalenia dotyczą dni roboczych, bez sobót, niedziel oraz świąt. Podane terminy dotyczą dni roboczych i są podane od momentu przekazania przesyłki kurierowi do momentu odbioru przez Klienta.

W przypadku bardzo pilnych zamówień proszę o kontakt telefoniczny na numer telefonu 882 133 122.

Jest możliwość wysłania przesyłki w piątek, z odbiorem przez Kupującego w sobotę, po wcześniejszych ustaleniach telefonicznych.

Formy i  koszty dostawy

1. Odbiór osobisty  - 0 zł.  

Płatność w firmie jest możliwa tylko gotówką. Możliwe jest wcześniejsze dokonanie wpłaty na rachunek bankowy.

2. Paczkomaty24    

- wpłata na konto    -  14 zł   (czas dostawy do 3 dni roboczych)

- pobranie               -  19 zł  (czas dostawy do 3 dni roboczych)

3. Kurier         

- wpłata na konto    -  18 zł  (dostawa do 24 h)

- pobranie               -  23 zł  (dostawa do 24 h)

- dostawa na sobotę -  32 zł

 

Przesyłki za granicę wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Opłaty za przesyłki ustalamy indywidualnie (w/g cennika Poczty Polskiej), po dokonaniu wpłaty na konto. Czas dostawy dla przesyłek zagranicznych wynosi 4-5 dni roboczych.

Podane terminy dotyczą dni roboczych i są podane od momentu przekazania przesyłki kurierowi do momentu odbioru jej przez Klienta.

       

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl