Informacje o firmie

W branży jubilerskiej pracuję od 30 lat. Dzięki długotrwałej praktyce w różnych firmach i na różnych stanowiskach, dobrze poznałam potrzeby klientów zarówno w punktach stacjonarnych (współpracując ze sklepami jubilerskim), jak i w sklepach internetowych. Zajmowałam się również poszukiwaniem nowych, oryginalnych towarów pojawiających się na rynku europejskim. Kontakt z Klientem był dla mnie zawsze wielką przyjemnością. Umiałam dostosować się do jego wymagań i rozwiązać każdy problem tak, by Klient pozostał zadowolony.

Przy zakupie, bardzo chętnie udzielam wyczerpujących informacji (telefonicznie bądź drogą elektroniczną).

Gwarantuję :

- pomoc i poradę przy zamówieniach ( również tych, potrzebnych "na wczoraj")

- miłą i profesjonalną obsługę

- terminową realizację zamówień

- satysfakcję z zakupów dokonanych w moim sklepie

Nazwę firmy " abeille" (czyt. abej) zaczerpnęłam od francuskiego słowa „pszczółka”, kojarzącego się z moim imieniem - Maja.

Systematycznie będę urozmaicać i poszerzać ofertę sprzedawanych towarów.

Wśród prezentów na narodziny, chrzest, urodziny dziecka znajdziecie Państwo w moim sklepie : eleganckie albumy dla dzieci, szkatułki - puzderka na pierwszy ząbek i pierwszy loczek, eleganckie posrebrzane ramki dla dzieci "Mój pierwszy roczek" ( i nie tylko) pudełka- szkatułki wspomnień, posrebrzane skarbonki, posrebrzane sztućce dla dzieci, posrebrzane pozytywki, posrebrzane tuby oraz srebrne obrazki.  Warto dodać, iż grawer na produktach (np. skarbonkach) jest darmowy.

Dlatego też, serdecznie zapraszam do zakupów, by przekonać się, że to co napisałam jest prawdą. Będzie mi również miło, jeśli po zakupie, poświęcicie mi Państwo jeszcze chwilkę, by napisać opinię o mojej firmie.

Zdobyte doświadczenie oraz umiejętności i predyspozycje zawodowe (pracowitość, odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość w wykonywaniu pracy), pomogły mi w podjęciu decyzji o prowadzeniu swej własnej działalności.  Dziś, oferuję w swoim sklepie wysokiej jakości wyroby sprowadzane z różnych krajów Europy (Holandia, Francja, Włochy, Słowacja,Hiszpania).

Przy zakupie, bardzo chętnie udzielam wyczerpujących informacji (telefonicznie bądź drogą elektroniczną).

 Nazwę firmy " abeille" (czyt. abej) zaczerpnęłam od francuskiego słowa „pszczółka”, kojarzącego się z moim imieniem - Maja.

 „ Abeille”  - Maja Kulawik 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl