Polityka prywatności

Aby dokonać zakupu nie ma konieczności rejestrowania się. Podczas składania zamówienia zbieramy następujące dane:

- Imię i nazwisko

- Adres 

- Numer telefonu

- Adres e-mail

Podczas wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Państwa wizyty, adres IP, typ systemu operacyjnego, typu przeglądarki itp.

W przypadku kontaktu z naszym sklepem - telefonicznym bądź e-mailowym przekazywane są również dane osobowe takie jak numer telefonu, adres e-mail, imię , nazwisko oraz adres.

W przypadku rejestracji w sklepie zbierane są dane 

- Imię i nazwisko

- Numer telefonu

- adres e-mail

- login do naszego sklepu

Dane zbierane w naszym sklepie internetowym podczas składania zamówienia będą wykorzystane tylko i wyłącznie do wysłania zamówionych produktów i udostępniane firmom kurierskim: DPD, UPS, INPOST. 

NIE WYSYŁAM INFORMACJI O NOWOŚCIACH I PROMOCJACH TZW. NEWSLETTER

ADMINISTRATOREM PAŃSTWA DANYCH ( ADO ) JEST :

ABEILLE MARIA KULAWIK

ul. TYLŻYCKA  7/132

01-656 WARSZAWA

Sklep korzysta z Google Analytics, serwisu dotyczącego analityki internetowej udostępnionego przez Google, który gromadzi pliki cookies stanowiące informacje dotyczące oglądalności stron internetowych oraz profilu systemowego użytkownika oraz adresu IP odwiedzającego nasz sklep internetowy. Informacje te są przekazywane i przechowywane przez spółkę Google na serwerach zlokalizowanych w Stanach Zjednoczonych  i tam automatycznie skracane. Informacje te mają na celu ocenę korzystania z witryny przez odwiedzającego naszą stronę internetową, tworzenia raportów dotyczących ruchu na stronach dla operatorów witryn a także świadczenia innych usług związanych z ruchem na witrynach internetowych i korzystaniem z Internetu. Google nie łączy adresów IP użytkowników z żadnymi innymi danymi zbieranymi przez Google.

Informacje o przetwarzaniu danych

1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Maria Kulawik z siedzibą w Warszawie 01-656, ul. Tylżycka 7/132 , e-mail: biuro@abeille.com.pl

2. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki zamówienia na podstawie akceptacji regulaminu.

3. Dane mogą być udostępniane Firmom kurierskim DPD, UPS, Inpost, poczcie polskiej, w celu prawidłowej realizacji usług określonych w regulaminie.

4. Dane nie będą przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub ani żadnej organizacji międzynarodowej 

5. Dane będą przechowywane przez okres 5 lat.

6. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

7. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

8. Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych (w szczególności historii transakcji)

9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl