Uprzejmie informujemy,

że z powodu urlopu firma będzie zamknięta

od 12 sierpnia do 3 września 2019.

 

Prezent na Baby Shower
Prezent na Baby Shower

Prezent na Baby Shower

Witam w sklepie abeille.com.pl

Członkowie rodziny i jej bliscy przyjaciele w unikalny sposób starają się uczcić wszystkie okazje, związane pojawieniem się wkrótce ukochanego maleństwa. Każdy chciałby pozostawić po sobie taką pamiątkę, która na trwale zapisze się w życiu dziecka i rodziców. Sklep abeille.com.pl proponuje bogatą gamę oryginalnych upominków wręczanych w tych właśnie okolicznościach.

Dziś proponuję  elegancki album - wspaniały prezent dla przyszłej mamy na baby Shower

Album z trzema ikonkami i kokardką

prezent dla koleżanki w ciąży prezent  dla przyszłej mamy album baby showerTen album na zdjęcia wyróżnia się szczególną estetyką, elegancją i gustownością. Na okładce trzy dyskretne, dziecięce ikonki wizualnie eksponują jego przeznaczenie. Wręczony z okazji bociankowego w rękach rodziców znajdzie swoje zastosowanie, pozostając na długie lata wiernym świadkiem szczęśliwych i uroczych chwil dla przyszłych rodziców. Ikonki są posrebrzane, a dekoracyjna kokarda zawiązana na boku dodaje stylowego wdzięku.

Ten album – to elegancki prezent na baby shower, elegancki album na zdjęcia dla niemowlaka, elegancki prezent dla przyszłej mamy, elegancka pamiątka dla noworodka, elegancki prezent dla noworodka.

Maja Abeille.com.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl