Bucik pamiątka dla dziewczynki
Bucik pamiątka dla dziewczynki

Ten uroczy, mały bucik z pewnością idealnie wkomponuje się w dziecięcy świat panujący wokół maluszka. Bajkowa atmosfera płynąca z  fantastycznych opowieści o  wróżkach, elfach i leśnych nimfach, na pewno oczaruje niejedną najmniejszą dziewczynkę. Przy okazji, oryginalny bucik wypełni funkcję skarbonki, zabezpieczając jej pierwsze potrzeby. 

czytaj całość »
Pomysł na skarbonkę dla dziecka
Pomysł na skarbonkę dla dziecka

Pomysł na skarbonkę dla dziecka

Statek kojarzy się każdemu z czymś innym: z długą podrożą, piękną przygoda, odwagą, wytrwałością, obranym kursem, przybiciem do dobrego portu lub dotarciem do nieznanego brzegu. Jednak dla najmłodszych żeglarzy, statek będzie symbolem wpłynięcia na fale oceanu życia. Oprócz symbolicznej wymowy, statek posiada również praktyczną stronę: zgromadzone w skarbonce oszczędności zabezpieczą i spełnią te potrzeby i marzenia, które pojawią się na horyzoncie ich nowej przygody. Jednym i drugim pozostaje tylko życzyć dobrych i pomyślnych wiatrów!!!

czytaj całość »
Różowa ramka na zdjęcie 10 x15
rozowa ramka na zdjęcie 10x15

 

Dziś proponuję dla dziewczynki komplet : posrebrzaną ramkę z puzderkami na pierwszy ząbek i pierwszy pukielek z dodatkiem delikatnego różowego koloru.

Ten uroczy komplet będzie wspaniałym prezentem na narodziny małej księżniczki, jej chrzest lub pierwsze/ kolejne urodziny. Ramka będzie świetnym pretekstem do wyeksponowania zdjęcia ukochanej dziewczynki w efektowny sposób, a oryginalne puzderka przechowają największe skarby dzieciństwa: pierwszy ząbek i pierwszy loczek Komplet ten uszczęśliwi z pewnością rodziców dziewczynki. Dlaczego więc nie dać im możliwości by nacieszyli oczy swą pociechą? Ofiarowane puzderka również okażą się odpowiednim miejscem na przechowanie cennej kolekcji z wczesnego dzieciństwa. Zaletą tego kompletu jest więc nie tylko oryginalność i estetyka, ale również ponadczasowość.

Zarówno puzderka jak i ramka są posrebrzane i pokryte specjalnym lakierem chroniącym przed ciemnieniem. W ramce pod szkłem można umieścić zdjęcie małej księżniczki o wymiarach 10 x 15 cm. Całość eksponuje się w pozycji stojącej.

Ozdobna ikonka w postaci dyskretnego misia w elegancki sposób łączy w komplet ramkę i puzderka, a różowy kolor, przeznacza je dla dziewczynki, co jest dodatkowo podkreślone napisem „Little princess” – mała księżniczka. Spód puzderka oraz jego przykrywka wyłożone są różowym materiałem.

 

Pomysł na prezent dla niemowlaka ramka Mój pierwszy roczek
Pomysł na prezent dla niemowlaka ramka Mój pierwszy roczek

Ramki na zdjęcia dziecka „Mój pierwszy roczek" cieszą się wielkim zainteresowaniem. Dlaczego? Ponieważ właśnie one są przeznaczone na pamiątkę pierwszych urodzin dziecka. Napis na ramce podkreśla bowiem właśnie tę uroczystość.

Oprócz tego, pierwsze urodziny są reprezentowane także przez 12 zdjęć, które można włożyć do ramki. Każdy miesiąc, począwszy od narodzin do roczku, odzwierciedla każdą najmniejszą zmianę  w rozwoju maluszka. Co więcej, trzynasta, największa rozmiarami fotografia eksponuje małego jubilata w centralnym miejscu ramki.

Ramka jest posrebrzana i pokryta specjalnym lakierem zabezpieczającym przed ciemnieniem natomiast tył ramki jest pokryty eleganckim welurem. Można ją wyeksponować albo w pozycji wiszącej albo stojącej dzięki specjalnej podstawce.

Ramkę można spersonalizować.  W jaki sposób? Bezpośrednio na ramce można wygrawerować małą dedykację. Oprócz tego, można również wygrawerować tabliczkę z dłuższym tekstem, którą można umieścić z tyłu ramki dzięki samoprzylepnej taśmie.

Innymi słowy pamiątka dla dziecka w postaci ramki na zdjęcia będzie wspaniałym prezentem. Z pewnością taka pamiątka ma przed sobą piękną, sentymentalną przyszłość. Na długo bowiem zachowa najcenniejsze zdjęcia z wczesnego dzieciństwa.

 

Personalizowana skarbonka dla chłopca
Personalizowana skarbonka dla chłopca

Każdy z gości zaproszonych na uroczystość narodzin, chrztu lub pierwszych urodzin dziecka starannie przygotowuje się do zakupienia takiej pamiątki, która pozostawi trwały ślad w życiu dziecka i życiu rodziców. Mały, rodzinny sklep internetowy „abeille (pol. „pszczółka”) zaprasza do zapoznania się z kolekcją unikalnych upominków. Każdy z nich charakteryzuje pomysłowość, oryginalność i elegancja. Dzięki spersonalizowaniu bezpłatnym grawerem upominek stanie się bezcennym świadkiem chwil, które będą towarzyszyć wszystkim członkom rodziny przez cale życie.

Dziś proponuję na prezent dla chłopca skarbonkę śmigłowiec - helikopter

Czy kreatywny upominek może zastąpić tradycyjna pamiątkę? Ten helikopter jest właśnie wspaniałym przykładem, że fantazja i oryginalność są jak najbardziej dozwolone. Podarowany chłopcu z okazji narodzin, chrztu czy pierwszych urodzin, upominek ten zamieni się w symboliczne życzenie wzniesienia się w przestworza w celu zrealizowania wysokich ambicji życiowych. Zanim jednak to gorące życzenie się spełni, helikopter wypełni bardziej praktyczną rolę: jako skarbonka będzie miejscem na gromadzenie oszczędności maluszka zaspokajających jego pierwsze potrzeby. Dla starszych, 3-4 letnich chłopców, helikopter będzie źródłem świetnej zabawy i dzięki zaoszczędzonym pieniążkom, gwarancją realizacji pasjonującego lotu w krainę pierwszych dziecięcych marzeń.

Czy nie warto więc wziąć pod uwagę szerokich horyzontów, które roztacza przed nami skarbonka-helikopter?

Skarbonka jest posrebrzana i pokryta specjalnym lakierem chroniącym przed ciemnieniem. Jest na niej miejsce na wygrawerowanie okolicznościowej dedykacji.

Maja abeille.com.pl 

Skarbonka dla dziewczynki
Skarbonka dla dziewczynki

 

 

Oprócz tradycyjnych pamiątek, istnieje wiele atrakcyjnych upominków, które można wręczyć na narodziny, chrzest, pierwsze i kolejne urodziny dziecka. Takie właśnie współczesne i modne tendencje prezentuje my. Proponowana kolekcja daje każdemu możliwość odnalezienia się w świecie własnej wyobraźni, symbolice lub estetyce. Dzięki niej można również wprowadzić maluszka w świat bogatej dziecięcej fantazji lub zharmonizować upominek z jego osobowością.

Dziś przedstawiam posrebrzana skarbonkę bucik z kokardką. Ten mały bucik cudownie wpisze się w świat małej dziewczynki nie tylko jako urocza ozdoba. Symbolizuje on przede wszystkim jej pierwszy krok w otwierające się przed nią życie. Pierwsze zgromadzone oszczędności będą zapowiedzią przyszłego szczęścia i dostatku. Z czasem, skarbonka nie tracąc swego czaru, stanie się nie tylko pięknym wspomnieniem z wczesnego dzieciństwa, ale również strażnikiem życiowej pomyślności i powodzenia. 

Skarbonka jest posrebrzana i pokryta lakierem, który chroni przed ciemnieniem. W podeszwie bucika, znajduje się otwór do jej opróżniania. By upamiętnić okazję wręczenia, wystarczy wygrawerować na buciku indywidualną dedykację. Warto przypomnieć, że standardowy grawer jest bezpłatny.

 

Puzderka szkatułki dla dziewczynki na kosmyk włosków i ząbek
Puzderka szkatułki dla dziewczynki na kosmyk włosków i ząbek

 

Jaki prezent kupić dla dziewczynki na jej narodziny chrzest lub pierwszy roczek?

Dziś proponuję posrebrzaną karetę w formie puzderek na pierwszy pukiel i pierwszy ząbek Cindirella.

Magiczną przygodę Kopciuszka i karety Cindirelli znają dzieci na całym świecie. Wszystkie dziewczynki marzą, by stać się księżniczką, nad którą czuwa dobrą, magiczną siłą. W ich wyobraźni, siła ta prowadzi do miłości, długiego i dostatniego życia u boku szlachetnego księcia. Już dziś można wprowadzić do świata marzeń małą księżniczkę. Kareta, zaprzężona w pięknego rumaka stoi przed Tobą, Drogi Kliencie. Więc na co czekać? Tym bardziej, że ta baśniowa kareta jest przeznaczona na wielkie skarby księżniczki: jej pierwszy pukielek i pierwszy ząbek.

Kareta jest posrebrzana i pokryta specjalnym lakierem, który zagwarantuje jej wieczną młodość (nie ściemnieje). Wygrawerowanie dedykacji w serduszkach – uwieczni historyczny moment przekazania karety księżniczce.

Kareta – to bardzo oryginalny, unikalny i piękny prezent na chrzest, narodziny dziewczynki, lub na jej pierwszy. Nie zapomnij, Drogi Kliencie, że upominek ten nabierze szczególnej wartości, gdy Twoją księżniczka zobaczy identyczną, lecz prawdziwą karetę w Disneylandzie. Z pewnością, dzień ten będzie dla niej wielkim, niezapomnianym przeżyciem.

Zakupując tę karetę, pamiętaj także, że bajki i marzenia często się realizują i spełniają.

Dziękuję Ci za zainteresowanie moim sklepem

Maja

Abeille.com.pl

 

czytaj całość »
Wróżka zębuszka pudełeczko na pierwszy ząbek
Wróżka zębuszka pudeleczko na pierwszy ząbek

Pojawienie się pierwszego ząbka u dziecka jest wydarzeniem, które koncentruje uwagę całego otoczenia. Podobne podniecenie panuje przy utracie pierwszego mleczaka. To małe, czarujące pudełeczko jest właśnie przygotowane na ten wielki, historyczny moment i zamieni pierwszy wypadnięty ząbek w największy skarb dzieciństwa. „Wróżka zębuszka” będzie nie tylko starannie strzegła swego skarbu, ale zamianę ząbka zrekompensuje symbolicznym pieniążkiem. 

Pudełeczko jest posrebrzane i pokryte dodatkowo lakierem zabezpieczającym przed ciemnieniem. Jego wieczko w efektowny sposób zdobi „wróżka zębuszka” (Tooth Fairy). Wnętrze pudełeczka jest wysłane eleganckim, szarym welurem. Dzięki personalizacji, w postaci indywidualnej, bezpłatnej dedykacji pudełeczko na trwałe wpisze się w historię dziecka.

 

 

czytaj całość »
Album na chrzest
Album na chrzest z grawerem

 

Album na chrzest, którego okładka ozdobiona jest srebrnymi, mieniącymi się gwiazdkami, kropkami w kolorze złotym oraz srebrnym krzyżykiem z cyrkonią. W okładce albumu można umieścić małe zdjęcie dziecka. W środku albumu znajduje się elegancki papier w kolorze écru, powlekany elegancką przeźroczystą folią. W albumie jest miejsce na zrobienie opisów zdjęć.

Na pierwszej stronie jest miejsce na wpisanie imienia (imion) dziecka, daty chrztu, miejsca chrztu, oraz Rodziców Chrzestnych.

Do albumu można wygrawerować tabliczkę z indywidualną dedykacją upamiętniającą moment wręczenia upominku oraz ofarodawcę. Tabliczki wysyłamy oddzielnie, aby każdy mógł ją umieścić w dowolnie wybranym przez siebie miejscu - na okładce na zewnątrz lub po jej wewnetrznej stronie. 

 

 

Personalizowana skarbonka ze zdjęciem dziecka
Personalizowana skarbonka ze zdjeciem dziecka

Ta niezwykle oryginalna skarbonka, z pewnością będzie super upominkiem z okazji narodzin lub chrztu maluszka. Jej głównym walorem jest personalizacja nie tylko poprzez dedykację, lecz również przez zamieszczone w niej zdjęcie. Skarbonka jest posrebrzana i dodatkowo pokryta specjalnym lakierem , aby nie straciła swego blasku. Na jednym z boków kwadratu, można umieścić zdjęcie dziecka o wymiarach 6 x 6 cm. Pozostałe boki skarbonki są ozdobione serduszkiem, kaczuszką i literką B. Na dole skarbonki znajduje się otwór do jej opróżniania, a górę dyskretnie zdobi mały, uroczy miś (posrebrzany). Przy nim, można umieścić okolicznościową dedykację. Godnym uwagi jest fakt, że grawer  jest bezpłatny w związku z tym warto skorzystać z okazji.

Super prezent dla dziewczynki
super prezent dla dziewczynki rozowa ramka i puzderka na zabek i pukiel

Super prezent dla dziewczynki - to właśnie ta ramka na zdjęcie wraz z dwoma szkatułkami. Ten uroczy komplet można wręczyć z okazji narodzin, chrztu lub pierwszych urodzin.

Czy ten zestaw nie przyciąga uwagi swoją oryginalnością?  Ramka, w której jest miejsce na zdjęcie o wym.10x15 cm, ozdobiona dyskretną ikonką i wyjątkowo elegancko się prezentuje. Po drugie, do ramki bardzo oryginalnie dobrane są dwie szkatułki. Jedna z nich jest przeznaczona na pierwszy ząbek, a druga na pierwszy kosmyk włosków. Oprócz tego, dyskretne misie, zdobiące ramkę i puzderka idealnie tworzą jedną, estetyczną całość.

 Innymi słowy, ramka ze szkatułkami - to pomysłowy prezent dla dziewczynki. Tym bardziej, że nie tylko oryginalność i estetyka są jego atutami. Prawdziwą wartością tej pamiątki jest bowiem jej ponadczasowość. Z czasem bowiem dla całej rodziny zamieni się w przepiękne i trwałe wspomnienie z wczesnego dzieciństwa. 

Pudełeczka na ząbek i loczek dla chłopca ze słonikiem
Pudełeczka na ząbek i loczek dla chłopca ze słonikiem

 

Puzderka przeznaczone są do przechowywania pierwszego pukielka i pierwszego ząbka. Czy przechowywanie tych „trofeów” dzieciństwa jest tradycją? Obrzędem? Wierzeniem? Przesądem? Nie wiadomo. Wiadomo tylko, że dla każdej mamy i każdego taty pierwszy pukielek i pierwszy ząbek - to największe skarby. Za kilka lat usiądą i z łezką w oku będą wspominać pierwsze obcięte loki, kolor włosków czy wypadnięcie pierwszego ząbka. Puzderka będą więc dla nich bezcenną pamiątką Spersonalizowanie prezentu – wygrawerowanie imienia dziecka, daty jego narodzin lub chrztu podkreśli przynależność pamiątki. Ale puzderka sprawią niebywałą przyjemność i radość nie tylko rodzicom Któreż dziecko nie marzy bowiem o posiadaniu własnej szkatułki na swoje skarby?

 

Upominek na narodziny, chrzest, roczek
Upominek na narodziny, chrzest, roczek

Skarbonka „Bucik” należy do miłych i słodkich prezentów, kojarzących się z pierwszym krokiem w życie, a zgromadzone w niej pieniążki – to pierwszy zadatek na szczęśliwą i dostatnią egzystencję. Do jej opróżnienia służy otwór na spodzie. Dodatkowy lakier, którym pokryta jest skarbonka, chroni przed ciemnieniem. Sznurowadła w kolorze różowym i niebieskim wskazują, że upominek ten może być prezentem zarówno na narodziny, chrzest lub pierwszy/kolejny roczek chłopca jak i narodziny, chrzest i pierwszy/kolejny roczek dziewczynki. 

Ten serdeczny, delikatny i czuły upominek na pewno sprawi wielką przyjemność rodzicom, a później wprawi w zadziwienie i zadumę samego bohatera uroczystości.

Lokomotywa z wagonikami - puzderkami na pukiel i ząbek
Lokomotywa z wagonikami - puzderkami na pukiel i ząbek z grawerem

Wielu z nas, gdy widzi lokomotywę, przypomina sobie wiersz Tuwima. To miłe skojarzenie jest wspomnieniem beztroskiego dzieciństwa. Wkrótce Nasz Milusiński nauczy się w przedszkolu tego samego wierszyka. Dlaczegoż nie przekazać by tego samego przyjemnego uczucia przyszłym pokoleniom? Tym bardziej, że ta lokomotywa jest bardzo specjalna. Ciągnie bowiem dwa wagoniki, przeznaczone na wielkie skarby: pierwszy pukielek i pierwszy ząbek.

Posrebrzana skarbonka auto
Posrebrzana skarbonka auto

Skarbonka dla chłopca auto stary ford. Skarbonka jest posrebrzana i dodatkowo pokryta lakierem, aby na długo zachowała swój blask. Kółka w skarbonce kręcą się. Od spodu jest otwór do otwierania skarbonki. Skarbonkę można spersonalizować i wygrawerować na niej dedykację. Grawer dedykacji jest darmowy.

Prezent dla noworodka ramka na bransoletkę szpitalną
Prezent dla noworodka ramka na bransoletkę szpitalną

Ramka na zdjęcie oraz bransoletkę szpitalną to fajny pomysł na prezent dla noworodka. Ramka jest urocza : jest w kolorze ecru i jest ozdobiona 3 posrebrzanymi ikonkami : misiem, wózeczkiem oraz konikiem na biegunach. W ramce, pod szkłem jest miejsce na fotografię noworodka o wymiarach 15 x 10 cm. Pod szkłem, oprócz bransoletki można umieścić wygrawerowaną tabliczkę z dowolną dedykacją. Ramka zapakowana jest w eleganckie pudełeczko z dziecięcymi motywami.

Skarbonka srebrna helikopter pomysł na prezent dla chłopczyka
Skarbonka srebrna helikopter pomysł na prezent dla chłopczyka

Skarbonka helikopter pomysł na prezent dla chłopczyka. 

Skarbonka jest posrebrzana i pokryta specjalnym lakierem, który chroni skarbonkę przed ciemnieniem. Skarbonka na długo zachowa swój blask. Skarbonkę możemy spersonalizować. Grawer dowolnej dedykacji jest darmowy, niezależnie od ilości znaków. Grawer wykonujemy laserem. Wygrawerowanie na skarbonce indywidualnej dedykacji nie tylko upamiętni datę jej uroczystego wręczenia, ale podkreśli również akt własności jej jedynego posiadacza.
Od spodu znajduje się otwór do otwierania skarbonki a jej oryginalna forma zachęca małego posiadacza do zabawy do systematycznego oszczędzania. Dzięki zgromadzonym w niej pieniążkom, Maluszek będzie mógł zrealizować swoje pierwsze podniebne podróże w krainę realizacji swych pierwszych dziecięcych marzeń.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl