Szkatułka z pozytywką baletnica prezent dla dziewczynki
Szkatułka z pozytywką baletnica prezent dla dziewczynki

Zadaniem wszystkich prezentowanych upominków jest pozostawienie unikalnego śladu z dzieciństwa zarówno w życiu dziecka jak i rodzinnej historii.

Dziś proponuję posrebrzaną szkatułkę z pozytywką - baletnica

Nakręcona pozytywka i otwarte wieczko sprawia, że smukła baletnica rzeczywiście zatańczy w rytm muzyki Beethovena „ Dla Elizy”, hipnotyzując wszystkich swoim czarem. Córeczka, wnuczka czy chrześnica też niewątpliwie ulegną jej nadzwyczajnej magii. Najpierw, delikatne dźwięki pozytywki utulą je do snu, później szkatułka zamieni się w tajną skrytkę pierwszych, dziecięcych skarbów, a z czasem stanie się pięknym, sentymentalnym symbolem ich wczesnego dzieciństwa. I dlaczegóż by nie przekazać jej następnym pokoleniom? Szkatułka z pozytywka jest bowiem nadzwyczajnym, ponadczasowym upominkiem.

Zewnętrzna powierzchnia szkatułki jest posrebrzana i pokryta lakierem, który chroni przed ciemnieniem. Wnętrze wyłożone jest tkaniną w różowym kolorze. Posrebrzane serduszka są idealnym miejscem na wygrawerowanie dedykacji, upamiętniających okoliczności wręczenia upominku. Standardowa wersja graweru jest bezpłatna.

Szkatułka z pozytywką to wspaniały prezent dla dziewczynki na chrzest czy urodziny. Pozytywkę z tańczącą baleriną można ofiarować również z okazji Pierwszej Komunii. 

Pomysł na skarbonkę dla dziecka
Pomysł na skarbonkę dla dziecka

Pamiątki na narodziny, chrzest, pierwsze i kolejne urodziny dziecka – to domena, w której specjalizuje się mały, rodzinny sklep abeille (pol. Pszczółka”). Cała kolekcja upominków jest wyselekcjonowana tak, by każdy z nich pozostał symbolem wczesnego dzieciństwa zarówno dla dziecka, jaki i dla rodziców. Oryginalność, niepowtarzalność i elegancja zapewni im tym samym długie życie w rodzinnych wspomnieniach. Zapraszam więc do zapoznania się z tymi unikalnymi pamiątkami.

Dlatego dziś proponuję

posrebrzaną skarbonkę kostkę ze zdjęciem dziecka i z misiem

 

czytaj całość »
Skarbonka dla dziecka z grawerem dedykacji
Skarbonka dla dziecka z grawerem dedykacji

Skarbonka dla dziecka z wygrawerowanym imieniem lub dedykacją będzie niewątpliwie zawszem udanym upominkiem. Dlaczego? Ponieważ ta forma oszczędzania pieniędzy ma swoją bardzo długą tradycję. Należy też dodać, że świnka, królowa skarbonek, ma dziś wielką konkurencję.  Na przykład, w postaci helikoptera, karocy czy skarbonki  ze zdjęciem dziecka. Takie właśnie proponuje dzieciom sklep "Abeille".

Nie ulega wątpliwości, że prezentowane personalizowane skarbonki dla dziecka są niezwykle oryginalne. Ponadto, każda z nich posiada swój indywidualny charakter. Każda z nich spełni również ważną rolę w życiu dziecka.

  • Po pierwsze, maluszek nauczy się oszczędzania pieniążków. Z pewnością, rodzice i dziadkowie pomogą mu w uzbieraniu pierwszej fortunki.

  • Po drugie, będzie mógł zrealizować swoje pierwsze marzenia, co będzie dla niego nieopisaną przyjemnością i satysfakcją.

Ponadto, te oryginalne skarbonki w uroczy sposób wpiszą się w świat dziecka. I ten detal jest równie ważny. Godnym uwagi jest również to, że wszystkie skarbonki personalizowane dla dziecka są wykonane z wysokiej jakości metalu i pokryte lakierem chroniącym przed ciemnieniem. Oprócz tego, można je opróżnić przekręcając zatyczkę, znajdującą się na spodzie skarbonki.

Z jakiej okazji podarować spersonalizowaną skarbonkę ?

Przede wszystkim, idealnym momentem do podarowania skarbonki dziecku jest chrzest.  Ale nie tylko. W przypadku helikoptera i karocy, mogą to być również pierwsze i kolejne urodziny lub nawet Komunia. Natomiast spersonalizowana skarbonka ze zdjęciem jest przeznaczona tylko dla noworodka. Najlepiej więc ją wręczyć na narodziny lub chrzciny.

 Oczywiście, każda okazja podarowania skarbonki dziecku musi być podkreślona okolicznościową dedykacją. Można ją wygrawerować bezpośrednio na skarbonkach. Natomiast dłuższe życzenia grawerowane są na tabliczce. Co więcej, by zainspirować ofiarodawców, "Abeille" proponuje wybór religijnych i niereligijnych dedykacji.

Podsumowując, skarbonka spersonalizowana dla dziecka zawsze pozostanie piękną pamiątką z dzieciństwa.

Skarbonka samochód dla chłopca z personalizacją
Skarbonka samochód dla chłopca z personalizacją

Co kupić na narodziny dziecka? Jaką pamiątkę podarować mu na chrzest? Jakim upominkiem uczcić jego pierwsze i kolejne urodziny? Ponieważ pierwsze momenty życia dziecka należą do unikalnych, należy je podkreślić wyjątkowym upominkiem. Sklep abeille.com.pl serdecznie zaprasza rodziców, chrzestnych, członków rodziny i jej przyjaciół, do zapoznania się z kolekcją takich upominków, których wyrafinowana fantazja, wyobraźnia i elegancja pozostawia na długo sentymentalny ślad w historii rodzinnej.

Dziś proponuję posrebrzaną skarbonkę auto – kultowy Garbus

Czy ten samochód garbus to upominek dla chłopca czy raczej prezent dla dziadka? To nie ma najmniejszego znaczenia, gdyż posiadanie tego kultowego modelu zrobi wielką przyjemność i jednemu i drugiemu. Tym bardziej, że zaleta tego auta jest nie tylko kontemplacja jego legendarnej sylwetki. Jako skarbonka, Garbus stanie się wyjątkowym miejscem na lokatę oszczędności, co stopniowo będzie podnosić jego wartość. Ten obiekt pasji wielu pokoleń nie jest tylko do nabycia w salonie samochodowym. To pierwsze, wyjątkowe auto w życiu najmłodszych albo drugie lub trzecie w życiu starszych i najstarszych - można posiadać również tańszym kosztem. Czy więc nie warto skorzystać z okazji?

Skarbonka jest posrebrzana i pokryta lakierem zabezpieczającym przed ciemnieniem. Oszczędności można wybrać przez otwór znajdujący się na spodzie.

Dedykacja jest bardzo ważnym elementem skarbonki, gdyż utrwali okazje, datę i osobę (lub osoby) wręczające prezent. Jej standardowy grawer jest bezpłatny.

Chrzciny, pierwszy roczek prezent dla dziewczynki
Chrzciny, pierwszy roczek prezent dla dziewczynki

Jaki prezent kupić na chrzest dziewczynki, jej narodziny lub pierwszy i kolejny roczek?

Firma abeille.com.pl pomoże Ci w wyborze udanej i pięknej pamiątki. Takiej, która okaże się jedną, jedyną i niepowtarzalną.

Dziś proponuję dla dziewczynki na chrzciny lub pierwsze urodziny posrebrzaną Cindirellę - karocę  w formie puzderek na pierwszy kosmyk włosków i pierwszy ząbek.

Magiczną przygodę Kopciuszka i karety Cindirelli znają dzieci na całym świecie. Wszystkie dziewczynki marzą, by stać się księżniczką, nad którą czuwa dobra, magiczna siła. W ich wyobraźni, siła ta prowadzi do miłości, długiego i dostatniego życia u boku szlachetnego księcia. Już dziś możesz, Drogi Kliencie, wprowadzić ją do świata marzeń. Małą księżniczkę już istnieje. Kareta, zaprzężona w pięknego rumaka stoi przed Tobą. Więc na co czekać? Tym bardziej, że ta baśniowa kareta jest przeznaczona na wielkie skarby księżniczki: jej pierwszy pukielek i pierwszy ząbek. Eleganckie, welurowe wnętrze podkreśla jej cenną zawartość..

Kareta jest posrebrzana i pokryta specjalnym lakierem, który zagwarantuje jej wieczną młodość ( nie pokryje się ciemnym nalotem). Wygrawerowanie dedykacji – uwieczni historyczny moment przekazania karety księżniczce

Kareta – to bardzo oryginalny, unikalny i piękny prezent na chrzest i narodziny dziewczynki, na jej pierwszy lub kolejny roczek. Nie zapomnij, Drogi Kliencie, że upominek ten nabierze szczególnej wartości, gdy Twoja księżniczka zobaczy identyczną, lecz prawdziwą karetę w Disneylandzie. Z pewnością, dzień ten będzie dla niej wielkim, niezapomnianym przeżyciem.

Zakupując tę karetę, pamiętaj także szanowny Kliencie, że bajki i marzenia często się realizują i spełniają. Potrzebna tylko czarodziejska różdżka. Dlaczego by nie Twoja?

Co można kupić chłopczykowi na roczek
Co można kupić chłopczykowi na roczek

Co można kupić chłopczykowi na roczek? Niewątpliwie, wybór jest duży i urozmaicony. Jednak upominek na pierwsze urodziny musi spełniać dwa szczególne warunki. Po pierwsze, musi być niezwykły. Po drugie, musi być na nim wygrawerowana pamiątkowa dedykacja. I właśnie te wymagania spełnia sklep "Abeille". Dlaczego? Ponieważ prezentuje kolekcję bardzo oryginalnych pamiątek na pierwsze urodziny chłopców i dziewczynek. Ponadto, każdy upominek można spersonalizować. 

Dziś przedstawiam album duże na zdjęcia

"Mój pierwszy roczek".

Czy nie wyróżnia się spośród wszystkich innych albumów? Z całą pewnością, tak. Przede wszystkim, już samo jego przeznaczenie jest jasno sprecyzowane na tytułowej stronie. "My first year" oznacza "Mój pierwszy roczek". Oprócz tego, można można na niej umieścić pod szkłem aż 13 zdjęć maluszka! Cały zaś album jest przeznaczony na 60 fotografii, wsuwanych do foliowych kieszeni. Krótko mówiąc, czy ten roczny życiorys w postaci zdjęć nie będzie wspaniałą pamiątką dla chłopczyka i rodziców?

Godnymi uwagi są także inne elementy zdobiące album. Na przykład, dziecięce, ozdobne ikonki, które dodadzą każdemu maluszkowi szczególnego uroku. Następnie, ważny jest fakt, że tytułowa strona albumu jest posrebrzana.

Jeśli chodzi o personalizację upominku, to na tytułowej stronie albumu jest oczywiście miejsce na wygrawerowanie dedykacji. Co prawda niewielkiej, tym nie mniej jednak, pierwszy roczek będzie należycie podkreślony. Ważne jest to, że grawer dedykacji na ramce albumu jest darmowy. Poza tym, dłuższe teksty można grawerować na dodatkowej tabliczce, która można umieścić z tyłu ramki.

Podsumowując, album "Mój pierwszy roczek" jest bardzo udanym prezentem dla chłopca. Należy jednak podkreślić, że może być również wręczony na pierwsze urodziny dziewczynki.

Puzderka szkatułki na pamiątki z dzieciństwa
Puzderka szkatułki na pamiątki z dzieciństwa

Puzderka szkatułki na pamiątki. Co się kryje pod tym określeniem? Otóż, chodzi o upominki wręczane dzieciom na chrzest lub 1 roczek. Nie są to jednak zwyczajne prezenty. Chodzi bowiem o pudełeczka wspomnień z dzieciństwa. A te, należą przecież do bezcennych skarbów każdego dziecka! Dlatego też, mały, rodzinny sklep "Abeille" przygotował bogatą kolekcję właśnie takich niezwykłych szkatułek. Dzięki nim, pamiątki dziecka będą mogły być przechowane w niezwykle oryginalny i estetyczny sposób.

Szkatułki - puzderka na pierwszy ząbek i pierwszy loczek

Całą kolekcję "Abeille" charakteryzuje przede wszystkim fantazja i pomysłowość. Można bowiem znaleźć puzderka w najprzeróżniejszych formach. Dla chłopców i dziewczynek, pojedyncze lub podwójne. Czy na przykład, lokomotywa ciągnąca wagoniki albo 2 karoce zaprzęgnięte w królewskiego rumaka nie są wspaniałą ideą na przechowywanie pierwszego ząbka lub pierwszego pukielka?

Chociaż karoca i lokomotywa w formie szkatułek cieszą się wielką popularnością, tym niemniej uwagę przyciągają również i inne puzderka. Między innymi, pudełeczka z emaliowanym różowym i niebieskim wieczkiem. Sympatyczny miś wpisuje się bowiem uroczo w dziecięcy świat. Należy dodać, że w zestawie z ramką na zdjęcie dziecka puzderka tworzą niezwykle gustowny komplet.

Godnym uwagi jest fakt, że w kolekcji można też znaleźć również pudełeczko na pępowinkę noworodka.

Sklep ma nadzieję, że każdy z upominków będzie piękną pamiątką dziecięcych lat. Ale nie tylko. Przede wszystkim pozwoli dziecku odtworzyć ważne momenty z wczesnego dzieciństwa, których nie pamięta. Z pewnością, będzie to dla niego wielkie i fascynujące odkrycie. Z biegiem lat, zdziwienie zamieni się w nostalgię. I być może, otrzymany w dzieciństwie upominek zostanie przekazany następnym pokoleniom, zapisując się trwale w rodzinnej historii.

Na chrzest elegancki album dla chłopczyka lub dziewczynki
Na chrzest elegancki album dla chłopczyka lub dziewczynki

Drogi Kliencie, z jeśli przygotowujesz się do ceremonii chrztu dziecka to z pewnością również szukasz takiego prezentu, który utrwali w niezapomniany sposób te nadzwyczajne chwile. Firma „Abeille.com.pl”, z przyjemnością pomoże Ci w wyborze odpowiedniego upominku na tę uroczystość.

Dziś proponuję na chrzest elegancki Album z gwiazdkami dla chłopczyka lub dziewczynki.

Ten album na zdjęcia jest eleganckim upominkiem. Wiadomo bowiem, że rodzice z wielką pasją i chlubą utrwalają na fotografiach każdy moment z życia ukochanej pociechy. W albumie znajdzie się też miejsce na upamiętnienie wyjątkowych momentów chrztu oraz całej uroczystości i jej uczestników. Z czasem album będzie nabierał coraz większej i unikalnej wartości, stając się dla wszystkich źródłem pięknych, radosnych wspomnień. Rodzina więc na pewno doceni ten piękny gest.

Na okładce albumu, zdjęcie Maluszka jest wyeksponowane w otoczeniu delikatnych srebrnych gwiazdek i mieniących się złotych kropeczek. Oryginalności dodaje srebrny krzyżyk z cyrkonią, w dolnym rogu. Do albumu można włożyć 50 zdjęć o wymiarach 10 x 15 cm. W środku znajduje się elegancki papier kredowy w kolorze écru, powlekany przeźroczystą folią.

Ten oryginalny album to klasyczny i prezent na chrzest chłopca lub prezent na chrzest dziewczynki.

Jeśli zdecydowałeś się, Drogi Kliencie, na ten właśnie upominek - to podjąłeś bardzo dobrą decyzję. Z pewnością wypełnisz szczęściem serca nie tylko rodziców, ale również przyszłych pokoleń. Piękne wspomnienia są bowiem wieczne i niepowtarzalne.

Skarbonka samochód dla chłopca
Skarbonka samochód dla chłopca

Jeśli zbliża się moment wielkiego święta rodzinnego związanego z pojawieniem się nowego członka rodziny – sklep Abeille.com.pl dysponuje szerokim wyborem upominków związanych z narodzinami, chrzcinami, pierwszymi i kolejnymi urodzinami chłopca i dziewczynki. Zapraszam więc wszystkich zaproszonych gości, a także rodziców do obejrzenia proponowanych pamiątek, które z pewnością pozostawią trwały ślad w historii rodzinnej.

Dziś przedstawiam posrebrzaną skarbonkę dla maluszka - samochód " Stary Ford"

Ta skarbonka jest niezwykle oryginalna. U dorosłych wzbudza nostalgię odległej epoki, a dziecko zaintryguje swoją nietypową formą. Czyż nie przyjemnie będzie w niej zbierać oszczędności? Zwłaszcza, że w czasie wczesnego dzieciństwa skarbonka w niezwykle fantazyjny sposób udekoruje pokój maluszka, a potem nabierze w jego życiu szczególnego znaczenia. Stary Ford będzie bowiem kojarzył się z pięknymi wspomnieniami ze starych i szczęśliwych czasów. I takie jest właśnie jego przeznaczenie. 

Skarbonka jest posrebrzana. Pokrywa ją dodatkowy lakier, zabezpieczający przed ciemnieniem. Można ja opróżniać przez otwór znajdujący się na spodzie. Wskazane jest wygrawerowanie indywidualnej dedykacji, która upamiętni moment wręczenia oraz ofiarodawcę. Na powierzchni skarbonki jest na to odpowiednie miejsce. Warto też pamiętać, że grawer dedykacji lub imienia chłopca jest bezpłatny.

Posrebrzana skarbonka samochód „Stary Ford” – to oryginalny prezent na chrzest chłopca, oryginalny prezent na pierwsze i kolejne urodziny chłopca, oryginalny prezent na kolejne urodziny maluszka.

czytaj całość »
Bardzo duża skarbonka miś z darmowym grawerem
Bardzo duża skarbonka miś z darmowym grawerem

Witam na blogu spklepu z prezentami dla dzieci na różne okazje abeille.com.pl

Dysponując szerokim wachlarzem upominków na narodziny, chrzest, urodziny i Pierwszą Komunię dziecka, sklep abeille.com.pl może pomóc w wyborze tradycyjnych lub oryginalnych pamiątek wręczanych dziecku lub rodzicom w tych właśnie okolicznościach. Każdy maluszek jest unikalny i należy obdarzyć go unikalnym prezentem. Szczególnej wartości pamiątka nabierze w rękach rodziców, a po latach w życiu samego dziecka.

Dziś proponuję bardzo dużą skarbonkę z darmowym grawerem „Miś z kokardką”

Każdy miś jest ulubioną maskotką każdego dziecka. Ten siedzący, elegancki misiaczek w formie skarbonki również nie umknie jego uwadze i sprawi mu wiele przyjemności. Tym bardziej, że oprócz afektywnej i uroczej dekoracyjnej strony, ten sympatyczny miś wypełni jeszcze jedną ważną funkcję: jako bardzo duża skarbonka (20 cm wysokości !!!!!!) pomieści niebagatelną sumkę pierwszych oszczędności! Wcześniej czy później ich spożytkowanie stanie się dla wszystkich członków rodziny źródłem szczęścia i radości.

Skarbonka jest posrebrzana i pokryta lakierem chroniącym przed ciemnieniem. Wiele detali wiernie odtwarza wizerunek misia. Szczególną uwagę przyciąga jego elegancka kokardka zawiązana wokół szyi, która dodaje postaci poważnego i zabawnego charakteru.

By upominek zamienił się w cenną pamiątkę, wskazana jest indywidualna dedykacja, upamiętniająca moment wręczenia. Standardowy wariant graweru, który jest bezpłatny, utrwali imię szczęśliwego właściciela, datę, okoliczność i ofiarodawcę.

Duża skarbonka Miś z Kokardką – to oryginalny prezent na narodziny chłopca, oryginalny prezent na narodziny dziewczynki, oryginalny prezent na chrzest chłopca, oryginalny prezent na chrzest dziewczynki, oryginalny prezent na pierwszy roczek chłopca, oryginalny prezent na pierwszy roczek dziewczynki, oryginalny prezent na kolejne urodziny chłopca, oryginalny prezent na kolejne urodziny dziewczynki.

Zapraszam serdecznie do obejrzenia serii sympatycznych i fantazyjnych skarbonek oraz innych upominków, takich jak eleganckie ramki i albumy, oryginalne sztućce, pozytywki, szkatułki wspomnień, puzderka na pierwszy ząbek i pukielek, okolicznościowe srebrne obrazki i skomponowane komplety. Wszystkie z wymienionych upominków są posrebrzane poza obrazkami, które wykonane są ze srebra próby 0,925.

czytaj całość »
Pamiątka dla chłopczyka na roczek
Pamiątka dla chłopczyka na roczek

Oczywiście, pamiątka na roczek z grawerem dla chłopca od chrzestnego lub chrzestnej powinna być unikalna. Przecież to pierwsze urodziny ukochanego chrześniaka! Z pewnością, gwoździem programu będzie zdmuchnięcie pierwszej świeczki. Jednak najważniejszą misję do spełnienia będą miały upominki wręczone w tym dniu małemu solenizantowi. Ponieważ ta wyjątkowa okazja wymaga wyjątkowego prezentu, dlatego "Abeille" sugeruje taki właśnie unikalny upominek: lokomotywę z 2 wagonikami.

Szkatułki dla chłopczyka na pierwszy kosmyk włosków i pierwszy ząbek.

Na co są przeznaczone 2 wagoniki ? Wydaje się, że wagoniki wypełniają tylko i wyłącznie dekoracyjną funkcję. Jednak jest to tylko wrażenie. Tak na prawdę są one bowiem szkatułkami na najważniejsze pamiątki z dzieciństwa: pierwszy pukielek i pierwszy ząbek dziecka. Czy nie jest to więc oryginalny i estetyczny sposób na ich przechowanie? Z pewnością, tak. Dlatego pierwsze urodziny chłopczyka są doskonałym momentem, by sprawić rodzicom niewątpliwie niezwykłą przyjemność. Dzięki temu, będą mieli puzderka przygotowane na cenne skarby swojego maluszka.

Godnym uwagi jest to, że lokomotywa z 2 wagonikami jest wykonana z metalu wysokiej jakości. Ponadto jest posrebrzana i pokryta lakierem chroniącym przed ciemnieniem.

Jak spersonalizować pamiątkę ? Oczywiście 1 roczek maluszka trzeba podkreślić specjalną dedykacją.  Właśnie w ten sposób chrzestni, rodzice, dziadkowie lub każda inna osoba wręczająca upominek pozostawią trwały ślad w życiu chłopczyka. Co ważne, bezpośredni grawer na pamiątce jest bezpłatny. I przede wszystkim, niezależnie od ilości grawerowanych miejsc.

czytaj całość »
Album na zdjęcia dla niemowlaka
Album na zdjęcia dla niemowlaka

Album na zdjęcia dla niemowlaka - to niezwykle cenny prezent na narodziny i chrzest. Oczywiście, to rodzice uwieczniają pierwsze momenty życia swego ukochanego bobasa. Dlatego sklep "Abeille" proponuje taki upominek, który sprawi im wielką przyjemność.

Dziś przedstawiam komplet 3 albumów w lnianej oprawie

Przede wszystkim, ten zestaw albumów na zdjęcia noworodka jest inny niż wszystkie. Dlaczego?  Ponieważ:

  • Po pierwsze, składa się z 3 albumów. W ten sposób, całość tworzy jedną księgę.

  • Po drugie, na okładce każdego albumu można umieścić zdjęcie dziecka. Dzieki tej personalizacji od razu wiadomo, że jest on poświęcony niemowlakowi.

  • Po trzecie, grzbiet każdego albumu jest ozdobiony posrebrzaną ikonką w formie wózeczka, misia i konika. Te elementy podkreślają świat maluszka w uroczy sposób.

Godnym uwagi jest również to, że każdy album jest poświęcony innym wydarzeniom z życia noworodka. Jeden zawiera z jego narodzin (Newborn). Następny dotyczy pierwszych, ważnych momentów jego życia (First events). Natomiat ostatni jest przeznaczony na fotografie związane z jego rozwojem (As I grow). Z tego względu, komplet 3 albumów zamieni się w wierną kronikę życia dziecka od momentu jego przyjścia na świat do pierwszych urodzin.

Personalizacja albumu

Oczywiście, taki pamiątkowy upominek wymaga specjalnej dedykacji. W przypadku albumu na zdjęcia, grawerowana jest ona na tabliczce. Co ważne, sklep "Abeille" proponuje wybór różnych sentencji o religijnym i niereligijnym charakterze.

Podsumowując, album na zdjęcia dla noworodka - wydaje się najbardziej odpowiednim prezentem na narodziny lub chrzest. W miarę upływu czasu, ten 3-tomowy zbiór zdjęć będzie nabierał bowiem coraz większej wartości. Dlatego warto podarować to bezcenne źródło pięknych wspomnień i dziecku i rodzicom.

Elegancki album dla bobasa
Elegancki album dla bobasa album na narodziny chrzest roczek

Elegancki album dla bobasa na chrzest będzie zawsze idealnym prezentem. Szczególnie taki, który przyciągnie uwagę swoją oryginalnością i niepowtarzalnością. A takie właśnie albumy proponuje mały, rodzinny sklep "Abeille". I na przykład dziś, przedstawia jeden z nich: "Album z trzema ikonkami". 

Czy ten album nie wyróżnia się spośród innych? Niewątpliwie, tak. Łączy bowiem tradycyjny album ze współczesną grafiką. Dlatego oryginalność i stylowość robią z niego wyjątkowy prezent. Zwłaszcza, na chrzest.

Najważniejszą zaletą albumu jest oczywiście jego prezentacja. Po pierwsze, okładki są pokryte eleganckim, białym lnem. Po drugie, trzy dyskretne, posrebrzane ikonki na tytułowej stronie dodają mu niezwykłego, dziecięcego uroku.

Ponadto, należy podkreślić fakt, że pierwsza stronica albumu jest przeznaczona na jego personalizację. Chodzi bowiem o wpisanie imienia dziecka, daty i godziny jego narodzin oraz wzrostu i wagi. Po czym, na następnych stronicach można umieścić 48 zdjęć o wymiarach 10 x 15 cm. Co ważne, obok zdjęć jest miejsce na dopisanie komentarzy! I oprócz tego, na bardzo eleganckim papierze.

Z związku z tym, album na zdjęcia prezentuje się bardzo gustownie i stylowo. Chrzest wydaje się więc wspaniałą okazją by go wręczyć rodzicom. Z pewnością, będzie niezwykle estetycznym miejscem na kolekcję zdjęć ukochanego maleństwa. 

Jeśli chodzi o pamiątkową dedykację, to oczywiście można ją dołączyć do albumu. W jaki sposób? Grawerując dedykację na tabliczce. W zależności od długości tekstu może być ona większa lub mniejsza.  Tym nie mniej, nie ma to żadnego znaczenia, ponieważ można ją umieścić w dowolnym miejscu- na zewnętrznej lub wewnętrznej stronie okładki.

czytaj całość »
Eleganckie albumy i ramki dla dzieci na narodziny, chrzest, roczek
Eleganckie albumy i ramki dla dzieci na narodziny, chrzest, roczek

Mamo, jaki byłem, jak byłem mały”? Takie pytanie, wcześniej czy później, zada każde kilkuletnie dziecko. I by na nie odpowiedzieć, rodzice sięgają zazwyczaj do swego cennego archiwum fotograficznego. Zdjęcia z narodzin, chrztu, pierwszych i kolejnych urodzin z pewnością wywołają wielkie zdziwienie u wszystkich małych ciekawskich. Dlatego tak ważne jest posiadanie wizualnych śladów z tego okresu życia, którego dziecko nie pamięta. Albumy i ramki, które proponuje nasz mały, rodzinny sklep, są przeznaczone właśnie na przechowanie tych pięknych chwil w niezwykle oryginalny i estetyczny sposób.

Zapraszamy więc do zapoznania się z całą kolekcją albumów i ramek dla noworodków i maluszków. Albumy i ramki należą do tradycyjnych prezentów. Nie oznacza to jednak, że nie mogą przybrać współczesnego charakteru. Dowodem na to jest proponowana przez nas kolekcja. Jej charakterystyczną cechą jest klasyka gustownie połączona ze współczesną estetyką.  Ponieważ ozdobne, posrebrzane elementy w uroczy sposób odzwierciedlają dziecięcy świat, dlatego idealnym momentem ich wręczenia są narodziny lub chrzest. Ale nie tylko. „Mój pierwszy roczek" również posiada swój specjalny kadr. Zapraszamy więc serdecznie do obejrzenia proponowanych albumów i ramek, wyjątkowo eleganckich i oryginalnych.

Skarbonki dla dzieci na chrzest, roczek
Skarbonki dla dzieci na chrzest, roczek

Narodziny i chrzest dziecka, jego pierwsze i kolejne urodziny oraz z Pierwsza Komunia należą do najważniejszych wydarzeń dzieciństwa. Dlatego prezenty wręczone w tych okolicznościach odgrywają bardzo istotną rolę. Oczywiście, wybór upominków jest ogromny.

Jednak dla chłopców i dziewczynek, nasz mały rodzinny sklep, proponuje bogaty wybór prezentów innych, niż tradycyjne. Mowa bowiem o fantazyjnych, posrebrzanych skarbonkach.

Oryginalność przecież nie jest zabroniona! Wręcz odwrotnie. Taki wyszukany i nietypowy upominek gwarantuje wielki sukces w oczach dziecka. A to oznacza, że z biegiem czasu zamieni się dla niego w piękną i cenną pamiątkę z dzieciństwa.

Dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją oryginalnych skarbonek dla dzieci.

czytaj całość »
Pomysł na prezent dla maluszka
Pomysł na prezent dla maluszka

Drogi Kliencie,

czy chciałbyś kupić oryginalny prezent na narodziny, chrzest lub pierwsze urodziny chłopca ? Dziś podsuniemy Ci ciekawe pomysły na takie pamiątki, które pozostawią trwały ślad w życiu ukochanego Maluszka i jego rodziców.

Dziś przedstawiam skarbonki i szkatułki dla chłopca LOKOMOTYWA

Seria Lokomotywa – prezentuje się w formie czterech upominków:

1. Posrebrzana skarbonka „Lokomotywa”

2. Posrebrzana skarbonka „Lokomotywa z jednym wagonikiem” (z puzderkami na pierwszy pukielek i pierwszy ząbek)

3. Posrebrzana lokomotywa z jednym wagonikiem (puzderkiem na pierwszy pukielek i pierwszy ząbek)

4. Posrebrzana lokomotywa z dwoma wagonikami ( puzderkami na pierwszy pukielek i pierwszy ząbek)

„Pociąg - to doskonały i wyjątkowy upominek. Wyjątkowy, gdyż tym, którzy go wręczają kojarzy się z ich własnym dzieciństwem. Którz bowiem nie zna wiersza Tuwima „Lokomotywa”? Na tym klasyku dziecięcej literatury wychowało się już nie jedno pokolenie. I okoliczności chrztu lub pierwszych urodzin Maluszka będą doskonałą okazją by przekazać mu tę piękną tradycję.  

czytaj całość »
Pierwsza skarbonka maluszka
Pierwsza skarbonka maluszka

Kto z nas nie zna wiersza Juliana Tuwima - bestsellera wszech czasów? Od 1938 roku, „Lokomotywa” nie przestaje kształtować kolejnych pokoleń najmłodszych użytkowników polszczyzny. Czy nie warto podtrzymać tej tradycji?

Jeśli pragniesz podarować wyjątkowy upominek komuś równie wyjątkowemu – to serdecznie Cię zapraszam do obejrzenia skarbonek wręczanych dzieciom z okazji narodzin, chrztu oraz pierwszych i kolejnych urodzin.

Dziś proponuję personalizowaną skarbonkę lokomotywę.

Plastyczna forma skarbonki uwypukla wiele konstrukcyjnych detali lokomotywy. Posrebrzana i pokryta specjalnym lakierem lokomotywa nie ściemnieje i zachowa swoją wieczną młodość (jak wiersz Tuwima). Osobisty akcent można nadać zamawiając dodatkowo wygrawerowanie dedykacji, która utrwali wydarzenie w czasie.

Jeśli zapadła decyzja o zakupie tej „tuwimowskiej” lokomotywy – to gratuluję udanego wyboru. Podarujesz bowiem nie tylko oryginalną skarbonkę, na którą wszyscy zwrócą uwagę, ale również sapiącą, dyszącą i stękającą maszynę, która wkrótce okaże się pierwszym spotkaniem z poezją. Skarbonka- Lokomotywa – do oryginalny i unikalny prezent na narodziny chłopca, chrzest chłopca, na jego pierwszy i kolejny roczek.

czytaj całość »
Kuferek dla dziewczynki szkatułka z pozytywką
Kuferek dla dziewczynki szkatułka z pozytywką

Dlaczego balerina obracająca się z wdziękiem przy akompaniamencie beethovenowskiej Elizy hipnotyzuje wszystkich tych, którzy się na nią patrzą ? Magia ? Nostalgia ? Dokładnie nie wiadomo. Wiadomo tylko, że jest to szczególny i uniwersalny upominek, który można podarować i najmłodszym i starszym dziewczynkom i w rożnych okolicznościach: na narodziny, urodziny, pod choinkę lub na Komunię. Oprócz emocjonalnej i dekoracyjnej strony, pozytywka wypełnia również i praktyczna funkcję stając się oryginalnym miejscem na ukrycie największych, intymnych skarbów. A która z dziewczynek ich nie ma? Grająca szkatułka z tańczącą baleriną zamienia upominek się w cudowne i unikalne źródło marzeń i tajemnic..........

czytaj całość »
Bucik pamiątka dla dziewczynki
Bucik pamiątka dla dziewczynki

Ten uroczy, mały bucik z pewnością idealnie wkomponuje się w dziecięcy świat panujący wokół maluszka. Bajkowa atmosfera płynąca z  fantastycznych opowieści o  wróżkach, elfach i leśnych nimfach, na pewno oczaruje niejedną najmniejszą dziewczynkę. Przy okazji, oryginalny bucik wypełni funkcję skarbonki, zabezpieczając jej pierwsze potrzeby. 

Skarbonka jest posrebrzana i pokryta lakierem chroniącym przed ciemnieniem. W podeszwie bucika, znajduje się otwór do jej opróżniania. Okazje wręczenia upominku można upamiętnić poprzez wygrawerowanie na skarbonce dowolnej dedykacji (zob. dział poświęcony grawerowaniu).

Skarbonka bucik z kokardką– to fantazyjny, miły i słodki (oraz praktyczny) prezent na chrzest dla dziewczynki, lub na jej urodziny.

Pomysł na skarbonkę dla dziecka
Pomysł na skarbonkę dla dziecka

Statek kojarzy się każdemu z czymś innym: z długą podrożą, piękną przygoda, odwagą, wytrwałością, obranym kursem, przybiciem do dobrego portu lub dotarciem do nieznanego brzegu. Jednak dla najmłodszych żeglarzy, statek będzie symbolem wpłynięcia na fale oceanu życia. Oprócz symbolicznej wymowy, statek posiada również praktyczną stronę: zgromadzone w skarbonce oszczędności zabezpieczą i spełnią te potrzeby i marzenia, które pojawią się na horyzoncie ich nowej przygody. Jednym i drugim pozostaje tylko życzyć dobrych i pomyślnych wiatrów!!!

Skarbonka jest posrebrzana i pokryta lakierem, który chroni przed czernieniem. Można ja opróżnić przez otwór, znajdujący się na spodzie. Ważnym elementem skarbonki jest żagiel, na którym można utrwalić w formie graweru datę, okazję, ofiarodawcę lub ofiarodawców upominku.

 Posrebrzana skarbonka z grawerem „statek” to oryginalny prezent na chrzest lub pamiątka na pierwsze lub kolejne urodziny dziecka. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl