Uprzejmie informujemy,

że z powodu urlopu firma będzie zamknięta

od 12 sierpnia do 3 września 2019.

 

Personalizowana skarbonka dla chłopca
Personalizowana skarbonka dla chłopca

Każdy z gości zaproszonych na uroczystość narodzin, chrztu lub pierwszych urodzin dziecka starannie przygotowuje się do zakupienia takiej pamiątki, która pozostawi trwały ślad w życiu dziecka i życiu rodziców. Mały, rodzinny sklep internetowy „abeille (pol. „pszczółka”) zaprasza do zapoznania się z kolekcją unikalnych upominków. Każdy z nich charakteryzuje pomysłowość, oryginalność i elegancja. Dzięki spersonalizowaniu bezpłatnym grawerem upominek stanie się bezcennym świadkiem chwil, które będą towarzyszyć wszystkim członkom rodziny przez cale życie.

Dziś proponuję na prezent dla chłopca skarbonkę śmigłowiec - helikopter

Czy kreatywny upominek może zastąpić tradycyjna pamiątkę? Ten helikopter jest właśnie wspaniałym przykładem, że fantazja i oryginalność są jak najbardziej dozwolone. Podarowany chłopcu z okazji narodzin, chrztu czy pierwszych urodzin, upominek ten zamieni się w symboliczne życzenie wzniesienia się w przestworza w celu zrealizowania wysokich ambicji życiowych. Zanim jednak to gorące życzenie się spełni, helikopter wypełni bardziej praktyczną rolę: jako skarbonka będzie miejscem na gromadzenie oszczędności maluszka zaspokajających jego pierwsze potrzeby. Dla starszych, 3-4 letnich chłopców, helikopter będzie źródłem świetnej zabawy i dzięki zaoszczędzonym pieniążkom, gwarancją realizacji pasjonującego lotu w krainę pierwszych dziecięcych marzeń.

Czy nie warto więc wziąć pod uwagę szerokich horyzontów, które roztacza przed nami skarbonka-helikopter?

Skarbonka jest posrebrzana i pokryta specjalnym lakierem chroniącym przed ciemnieniem. Jest na niej miejsce na wygrawerowanie okolicznościowej dedykacji.

Maja abeille.com.pl 

Skarbonka dla dziewczynki
Skarbonka dla dziewczynki

 

 

Oprócz tradycyjnych pamiątek, istnieje wiele atrakcyjnych upominków, które można wręczyć na narodziny, chrzest, pierwsze i kolejne urodziny dziecka. Takie właśnie współczesne i modne tendencje prezentuje my. Proponowana kolekcja daje każdemu możliwość odnalezienia się w świecie własnej wyobraźni, symbolice lub estetyce. Dzięki niej można również wprowadzić maluszka w świat bogatej dziecięcej fantazji lub zharmonizować upominek z jego osobowością.

Dziś przedstawiam posrebrzana skarbonkę bucik z kokardką. Ten mały bucik cudownie wpisze się w świat małej dziewczynki nie tylko jako urocza ozdoba. Symbolizuje on przede wszystkim jej pierwszy krok w otwierające się przed nią życie. Pierwsze zgromadzone oszczędności będą zapowiedzią przyszłego szczęścia i dostatku. Z czasem, skarbonka nie tracąc swego czaru, stanie się nie tylko pięknym wspomnieniem z wczesnego dzieciństwa, ale również strażnikiem życiowej pomyślności i powodzenia. 

Skarbonka jest posrebrzana i pokryta lakierem, który chroni przed ciemnieniem. W podeszwie bucika, znajduje się otwór do jej opróżniania. By upamiętnić okazję wręczenia, wystarczy wygrawerować na buciku indywidualną dedykację. Warto przypomnieć, że standardowy grawer jest bezpłatny.

 

Puzderka szkatułki dla dziewczynki na kosmyk włosków i ząbek
Puzderka szkatułki dla dziewczynki na kosmyk włosków i ząbek

 

Jaki prezent kupić dla dziewczynki na jej narodziny chrzest lub pierwszy roczek?

Dziś proponuję posrebrzaną karetę w formie puzderek na pierwszy pukiel i pierwszy ząbek Cindirella.

Magiczną przygodę Kopciuszka i karety Cindirelli znają dzieci na całym świecie. Wszystkie dziewczynki marzą, by stać się księżniczką, nad którą czuwa dobrą, magiczną siłą. W ich wyobraźni, siła ta prowadzi do miłości, długiego i dostatniego życia u boku szlachetnego księcia. Już dziś można wprowadzić do świata marzeń małą księżniczkę. Kareta, zaprzężona w pięknego rumaka stoi przed Tobą, Drogi Kliencie. Więc na co czekać? Tym bardziej, że ta baśniowa kareta jest przeznaczona na wielkie skarby księżniczki: jej pierwszy pukielek i pierwszy ząbek.

Kareta jest posrebrzana i pokryta specjalnym lakierem, który zagwarantuje jej wieczną młodość (nie ściemnieje). Wygrawerowanie dedykacji w serduszkach – uwieczni historyczny moment przekazania karety księżniczce.

Kareta – to bardzo oryginalny, unikalny i piękny prezent na chrzest, narodziny dziewczynki, lub na jej pierwszy. Nie zapomnij, Drogi Kliencie, że upominek ten nabierze szczególnej wartości, gdy Twoją księżniczka zobaczy identyczną, lecz prawdziwą karetę w Disneylandzie. Z pewnością, dzień ten będzie dla niej wielkim, niezapomnianym przeżyciem.

Zakupując tę karetę, pamiętaj także, że bajki i marzenia często się realizują i spełniają.

Dziękuję Ci za zainteresowanie moim sklepem

Maja

Abeille.com.pl

 

czytaj całość »
Wróżka zębuszka pudełeczko na pierwszy ząbek
Wróżka zębuszka pudeleczko na pierwszy ząbek

Pojawienie się pierwszego ząbka u dziecka jest wydarzeniem, które koncentruje uwagę całego otoczenia. Podobne podniecenie panuje przy utracie pierwszego mleczaka. To małe, czarujące pudełeczko jest właśnie przygotowane na ten wielki, historyczny moment i zamieni pierwszy wypadnięty ząbek w największy skarb dzieciństwa. „Wróżka zębuszka” będzie nie tylko starannie strzegła swego skarbu, ale zamianę ząbka zrekompensuje symbolicznym pieniążkiem. 

Pudełeczko jest posrebrzane i pokryte dodatkowo lakierem zabezpieczającym przed ciemnieniem. Jego wieczko w efektowny sposób zdobi „wróżka zębuszka” (Tooth Fairy). Wnętrze pudełeczka jest wysłane eleganckim, szarym welurem. Dzięki personalizacji, w postaci indywidualnej, bezpłatnej dedykacji pudełeczko na trwałe wpisze się w historię dziecka.

 

 

czytaj całość »
Album na chrzest
Album na chrzest z grawerem

 

Album na chrzest, którego okładka ozdobiona jest srebrnymi, mieniącymi się gwiazdkami, kropkami w kolorze złotym oraz srebrnym krzyżykiem z cyrkonią. W okładce albumu można umieścić małe zdjęcie dziecka. W środku albumu znajduje się elegancki papier w kolorze écru, powlekany elegancką przeźroczystą folią. W albumie jest miejsce na zrobienie opisów zdjęć.

Na pierwszej stronie jest miejsce na wpisanie imienia (imion) dziecka, daty chrztu, miejsca chrztu, oraz Rodziców Chrzestnych.

Do albumu można wygrawerować tabliczkę z indywidualną dedykacją upamiętniającą moment wręczenia upominku oraz ofarodawcę. Tabliczki wysyłamy oddzielnie, aby każdy mógł ją umieścić w dowolnie wybranym przez siebie miejscu - na okładce na zewnątrz lub po jej wewnetrznej stronie. 

 

 

Personalizowana skarbonka ze zdjęciem dziecka
Personalizowana skarbonka ze zdjeciem dziecka

Ta niezwykle oryginalna skarbonka, z pewnością będzie super upominkiem z okazji narodzin lub chrztu maluszka. Jej głównym walorem jest personalizacja nie tylko poprzez dedykację, lecz również przez zamieszczone w niej zdjęcie. Skarbonka jest posrebrzana i dodatkowo pokryta specjalnym lakierem , aby nie straciła swego blasku. Na jednym z boków kwadratu, można umieścić zdjęcie dziecka o wymiarach 6 x 6 cm. Pozostałe boki skarbonki są ozdobione serduszkiem, kaczuszką i literką B. Na dole skarbonki znajduje się otwór do jej opróżniania, a górę dyskretnie zdobi mały, uroczy miś (posrebrzany). Przy nim, można umieścić okolicznościową dedykację. Godnym uwagi jest fakt, że grawer  jest bezpłatny w związku z tym warto skorzystać z okazji.

Super prezent dla dziewczynki
super prezent dla dziewczynki rozowa ramka i puzderka na zabek i pukiel

Super prezent dla dziewczynki - to właśnie ta ramka na zdjęcie wraz z dwoma szkatułkami. Ten uroczy komplet można wręczyć z okazji narodzin, chrztu lub pierwszych urodzin.

Czy ten zestaw nie przyciąga uwagi swoją oryginalnością?  Ramka, w której jest miejsce na zdjęcie o wym.10x15 cm, ozdobiona dyskretną ikonką i wyjątkowo elegancko się prezentuje. Po drugie, do ramki bardzo oryginalnie dobrane są dwie szkatułki. Jedna z nich jest przeznaczona na pierwszy ząbek, a druga na pierwszy kosmyk włosków. Oprócz tego, dyskretne misie, zdobiące ramkę i puzderka idealnie tworzą jedną, estetyczną całość.

 Innymi słowy, ramka ze szkatułkami - to pomysłowy prezent dla dziewczynki. Tym bardziej, że nie tylko oryginalność i estetyka są jego atutami. Prawdziwą wartością tej pamiątki jest bowiem jej ponadczasowość. Z czasem bowiem dla całej rodziny zamieni się w przepiękne i trwałe wspomnienie z wczesnego dzieciństwa. 

Pudełeczka na ząbek i loczek dla chłopca ze słonikiem
Pudełeczka na ząbek i loczek dla chłopca ze słonikiem

 

Puzderka przeznaczone są do przechowywania pierwszego pukielka i pierwszego ząbka. Czy przechowywanie tych „trofeów” dzieciństwa jest tradycją? Obrzędem? Wierzeniem? Przesądem? Nie wiadomo. Wiadomo tylko, że dla każdej mamy i każdego taty pierwszy pukielek i pierwszy ząbek - to największe skarby. Za kilka lat usiądą i z łezką w oku będą wspominać pierwsze obcięte loki, kolor włosków czy wypadnięcie pierwszego ząbka. Puzderka będą więc dla nich bezcenną pamiątką Spersonalizowanie prezentu – wygrawerowanie imienia dziecka, daty jego narodzin lub chrztu podkreśli przynależność pamiątki. Ale puzderka sprawią niebywałą przyjemność i radość nie tylko rodzicom Któreż dziecko nie marzy bowiem o posiadaniu własnej szkatułki na swoje skarby?

 

Upominek na narodziny, chrzest, roczek
Upominek na narodziny, chrzest, roczek

Skarbonka „Bucik” należy do miłych i słodkich prezentów, kojarzących się z pierwszym krokiem w życie, a zgromadzone w niej pieniążki – to pierwszy zadatek na szczęśliwą i dostatnią egzystencję. Do jej opróżnienia służy otwór na spodzie. Dodatkowy lakier, którym pokryta jest skarbonka, chroni przed ciemnieniem. Sznurowadła w kolorze różowym i niebieskim wskazują, że upominek ten może być prezentem zarówno na narodziny, chrzest lub pierwszy/kolejny roczek chłopca jak i narodziny, chrzest i pierwszy/kolejny roczek dziewczynki. 

Ten serdeczny, delikatny i czuły upominek na pewno sprawi wielką przyjemność rodzicom, a później wprawi w zadziwienie i zadumę samego bohatera uroczystości.

Lokomotywa z wagonikami - puzderkami na pukiel i ząbek
Lokomotywa z wagonikami - puzderkami na pukiel i ząbek z grawerem

Wielu z nas, gdy widzi lokomotywę, przypomina sobie wiersz Tuwima. To miłe skojarzenie jest wspomnieniem beztroskiego dzieciństwa. Wkrótce Nasz Milusiński nauczy się w przedszkolu tego samego wierszyka. Dlaczegoż nie przekazać by tego samego przyjemnego uczucia przyszłym pokoleniom? Tym bardziej, że ta lokomotywa jest bardzo specjalna. Ciągnie bowiem dwa wagoniki, przeznaczone na wielkie skarby: pierwszy pukielek i pierwszy ząbek.

Posrebrzana skarbonka auto
Posrebrzana skarbonka auto

Skarbonka dla chłopca auto stary ford. Skarbonka jest posrebrzana i dodatkowo pokryta lakierem, aby na długo zachowała swój blask. Kółka w skarbonce kręcą się. Od spodu jest otwór do otwierania skarbonki. Skarbonkę można spersonalizować i wygrawerować na niej dedykację. Grawer dedykacji jest darmowy.

Prezent dla noworodka ramka na bransoletkę szpitalną
Prezent dla noworodka ramka na bransoletkę szpitalną

Ramka na zdjęcie oraz bransoletkę szpitalną to fajny pomysł na prezent dla noworodka. Ramka jest urocza : jest w kolorze ecru i jest ozdobiona 3 posrebrzanymi ikonkami : misiem, wózeczkiem oraz konikiem na biegunach. W ramce, pod szkłem jest miejsce na fotografię noworodka o wymiarach 15 x 10 cm. Pod szkłem, oprócz bransoletki można umieścić wygrawerowaną tabliczkę z dowolną dedykacją. Ramka zapakowana jest w eleganckie pudełeczko z dziecięcymi motywami.

Skarbonka srebrna helikopter pomysł na prezent dla chłopczyka
Skarbonka srebrna helikopter pomysł na prezent dla chłopczyka

Skarbonka helikopter pomysł na prezent dla chłopczyka. 

Skarbonka jest posrebrzana i pokryta specjalnym lakierem, który chroni skarbonkę przed ciemnieniem. Skarbonka na długo zachowa swój blask. Skarbonkę możemy spersonalizować. Grawer dowolnej dedykacji jest darmowy, niezależnie od ilości znaków. Grawer wykonujemy laserem. Wygrawerowanie na skarbonce indywidualnej dedykacji nie tylko upamiętni datę jej uroczystego wręczenia, ale podkreśli również akt własności jej jedynego posiadacza.
Od spodu znajduje się otwór do otwierania skarbonki a jej oryginalna forma zachęca małego posiadacza do zabawy do systematycznego oszczędzania. Dzięki zgromadzonym w niej pieniążkom, Maluszek będzie mógł zrealizować swoje pierwsze podniebne podróże w krainę realizacji swych pierwszych dziecięcych marzeń.

czytaj całość »
Srebrny obrazek na chrzest
Srebrny obrazek na chrzest z gołąbkiem

Srebrny obrazek na chrzest z gołąbkiem i napisem "Pamiątka Chrztu Świętego"

Płaskorzeźba jest wykonana ze srebrnej blaszki próby 0,925, wybitej na płaskorzeźbie. Płaskorzeźba jest pozłacana. Bardzo ważną rzeczą jest to, że wszystkie nasze obrazki są pod szkłem, co zapobiega ich czernieniu. Obrazek jest oprawiony jest w drewnianą, złoto-srebrną ramkę a passe partout jest w kolorze écru. Do obrazka można zamówić tabliczkę z indywidualną dedykacją. Wygrawerowaną tabliczkę można umieścić z tyłu ramki. Tabliczki zawsze dajemy oddzielnie, aby każdy mógł ją umieścić w dowolnie wybranym miejscu (tabliczki mają od spodu bardzo mocną taśmę samoprzylepną). Obrazek z tyłu posiada zaczep do powieszenia na ścianie oraz podnóżek do postawienia na mebelku. Obrazek wysyłamy w białym pudełeczku.

Pierwszy album dzidziusia
Pierwszy album dzidziusia

Pierwszy album dzidziusia prezent na narodziny lu chrzest

Komplet 3 albumów w oprawie z lnu. Każdy z albumów ozdobiony jest posrebrzaną ikonką: konikiem, wózeczkiem i misiem. W okładce każdego albumu jest miejsce na włożenie fotografii dziecka. Okładka albumu oraz pudełko, w którym są albumy jest pokryte lnem. W środku są standardowe kieszenie na zdjęcia o wymiarach 10 15 cm.  Do każdego albumu można włożyć 36 zdjęć ( razem 108 szt) o wymiarach. Do albumu można zamówić tabliczkę z dedykacją, która ma od spodu taśmę samoprzylepną. Tabliczki z dedykacją dołączamy oddzielnie, aby każdy mógł przykleić w dowolnie wybranym przez siebie miejscu

Pudełko na pamiątki niemowlaka
Pudełko na pamiątki niemowlaka

Pudełko wspomnień na pamiątki dla dziecka.

Szkatułka na pamiątki wykonana jest z drewna w kolorze ecru. Wieczko pudełeczka jest posrebrzane i ozdobione 3 uroczymi ikonkami: misiem, wózeczkiem i konikiem na biegunach. Pudełeczko wewnątrz jest wyłożone jasnoszarym materiałem. W wieczku jest miejsce pod szkłem na włożenie zdjęcia dzidziusia. Ponadto jest na wieczku dużo miejsca na wygrawerowanie dowolnej dedykacji. Grawer dedykacji jest darmowy, niezależnie od ilości znaków. Na stronie podajemy przyklady dedykacji o charakterze religijnym oraz pozostałych. 

Elegancki album dla dzidziusia
album dla dzidziusia

Elegancki album dla dzidziusia

Elegancki album w oprawie z lnu ozdobiony z 3 posrebrzanymi ikonkami misiem, wózeczkiem i konikiem. W środku albumu jest papier w kolorze ecru podobnie jak i okładka. W albumie jest miejsce na opisy zdjęć. Do albumu można włożyć 100 zdjęć o wymiarach 10 x 15 cm pod przeźroczystą folię.

Na pierwszej stronie albumu jest miejsce na wpisanie imion dziecka, daty urodzin, godziny narodzin, wagi wzrostu oraz miejsca urodzenia. 

Album zapakowany jest w eleganckie pudełeczko.

Aby spersonalizować album można zamówić tabliczkę z indywidualną dedykacją. Tabliczki, wykonane na laminacie grawerskim, dołączamy do zamówienia oddzielnie, aby każdy mógł je przykleić w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Tabliczki od spodu mają taśmę samoprzylepną. 

Na naszej stronie umieszczone są przykłady tekstów z dedykacjami o charakterze religijnym oraz pozostałymi, ale wygrawerujemy każdy tekst na życzenie.

Album to super pomysł na prezent na narodziny, chrzest lub urodziny zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca.

czytaj całość »
Skarbonka w kształcie samochodu
135 garbus

Skarbonka w kształcie samochodu

Czy to upominek dla chłopca czy raczej prezent dla dziadka? To nie ma najmniejszego znaczenia, gdyż posiadanie tego kultowego modelu zrobi wielką przyjemność i jednemu i drugiemu. Tym bardziej, że zaleta tego auta jest nie tylko kontemplacja jego legendarnej sylwetki. Jako skarbonka, garbus stanie się wyjątkowym miejscem na lokatę oszczędności, co stopniowo będzie podnosić jego wartość. To pierwsze, wyjątkowe auto w życiu najmłodszych albo drugie lub trzecie w życiu starszych i najstarszych - można posiadać również tańszym kosztem. Czy więc nie warto skorzystać z okazji?

Skarbonka jest posrebrzana i pokryta lakierem zabezpieczającym przed ciemnieniem. Oszczędności można wybrać przez otwór znajdujący się na spodzie.

Dedykacja jest bardzo ważnym elementem skarbonki, gdyż utrwali okazje, datę i osobę (lub osoby) wręczające prezent. Grawer na skarbonce jest bezpłatny.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl