Upominek na narodziny, chrzest, roczek
Upominek na narodziny, chrzest, roczek

Skarbonka „Bucik” należy do miłych i słodkich prezentów, kojarzących się z pierwszym krokiem w życie, a zgromadzone w niej pieniążki – to pierwszy zadatek na szczęśliwą i dostatnią egzystencję. Do jej opróżnienia służy otwór na spodzie. Dodatkowy lakier, którym pokryta jest skarbonka, chroni przed ciemnieniem. Sznurowadła w kolorze różowym i niebieskim wskazują, że upominek ten może być prezentem zarówno na narodziny, chrzest lub pierwszy/kolejny roczek chłopca jak i narodziny, chrzest i pierwszy/kolejny roczek dziewczynki. 

Ten serdeczny, delikatny i czuły upominek na pewno sprawi wielką przyjemność rodzicom, a później wprawi w zadziwienie i zadumę samego bohatera uroczystości.

Lokomotywa z wagonikami - puzderkami na pukiel i ząbek
Lokomotywa z wagonikami - puzderkami na pukiel i ząbek z grawerem

Wielu z nas, gdy widzi lokomotywę, przypomina sobie wiersz Tuwima. To miłe skojarzenie jest wspomnieniem beztroskiego dzieciństwa. Wkrótce Nasz Milusiński nauczy się w przedszkolu tego samego wierszyka. Dlaczegoż nie przekazać by tego samego przyjemnego uczucia przyszłym pokoleniom? Tym bardziej, że ta lokomotywa jest bardzo specjalna. Ciągnie bowiem dwa wagoniki, przeznaczone na wielkie skarby: pierwszy pukielek i pierwszy ząbek.

Posrebrzana skarbonka auto
Posrebrzana skarbonka auto

Skarbonka dla chłopca auto stary ford. Skarbonka jest posrebrzana i dodatkowo pokryta lakierem, aby na długo zachowała swój blask. Kółka w skarbonce kręcą się. Od spodu jest otwór do otwierania skarbonki. Skarbonkę można spersonalizować i wygrawerować na niej dedykację. Grawer dedykacji jest darmowy.

Prezent dla noworodka ramka na bransoletkę szpitalną
Prezent dla noworodka ramka na bransoletkę szpitalną

Ramka na zdjęcie oraz bransoletkę szpitalną to fajny pomysł na prezent dla noworodka. Ramka jest urocza : jest w kolorze ecru i jest ozdobiona 3 posrebrzanymi ikonkami : misiem, wózeczkiem oraz konikiem na biegunach. W ramce, pod szkłem jest miejsce na fotografię noworodka o wymiarach 15 x 10 cm. Pod szkłem, oprócz bransoletki można umieścić wygrawerowaną tabliczkę z dowolną dedykacją. Ramka zapakowana jest w eleganckie pudełeczko z dziecięcymi motywami.

Skarbonka srebrna helikopter pomysł na prezent dla chłopczyka
Skarbonka srebrna helikopter pomysł na prezent dla chłopczyka

Skarbonka helikopter pomysł na prezent dla chłopczyka. 

Skarbonka jest posrebrzana i pokryta specjalnym lakierem, który chroni skarbonkę przed ciemnieniem. Skarbonka na długo zachowa swój blask. Skarbonkę możemy spersonalizować. Grawer dowolnej dedykacji jest darmowy, niezależnie od ilości znaków. Grawer wykonujemy laserem. Wygrawerowanie na skarbonce indywidualnej dedykacji nie tylko upamiętni datę jej uroczystego wręczenia, ale podkreśli również akt własności jej jedynego posiadacza.
Od spodu znajduje się otwór do otwierania skarbonki a jej oryginalna forma zachęca małego posiadacza do zabawy do systematycznego oszczędzania. Dzięki zgromadzonym w niej pieniążkom, Maluszek będzie mógł zrealizować swoje pierwsze podniebne podróże w krainę realizacji swych pierwszych dziecięcych marzeń.

czytaj całość »
Srebrny obrazek na chrzest
Srebrny obrazek na chrzest z gołąbkiem

Srebrny obrazek na chrzest z gołąbkiem i napisem "Pamiątka Chrztu Świętego"

Płaskorzeźba jest wykonana ze srebrnej blaszki próby 0,925, wybitej na płaskorzeźbie. Płaskorzeźba jest pozłacana. Bardzo ważną rzeczą jest to, że wszystkie nasze obrazki są pod szkłem, co zapobiega ich czernieniu. Obrazek jest oprawiony jest w drewnianą, złoto-srebrną ramkę a passe partout jest w kolorze écru. Do obrazka można zamówić tabliczkę z indywidualną dedykacją. Wygrawerowaną tabliczkę można umieścić z tyłu ramki. Tabliczki zawsze dajemy oddzielnie, aby każdy mógł ją umieścić w dowolnie wybranym miejscu (tabliczki mają od spodu bardzo mocną taśmę samoprzylepną). Obrazek z tyłu posiada zaczep do powieszenia na ścianie oraz podnóżek do postawienia na mebelku. Obrazek wysyłamy w białym pudełeczku.

Pierwszy album dzidziusia
Pierwszy album dzidziusia

Pierwszy album dzidziusia prezent na narodziny lu chrzest

Komplet 3 albumów w oprawie z lnu. Każdy z albumów ozdobiony jest posrebrzaną ikonką: konikiem, wózeczkiem i misiem. W okładce każdego albumu jest miejsce na włożenie fotografii dziecka. Okładka albumu oraz pudełko, w którym są albumy jest pokryte lnem. W środku są standardowe kieszenie na zdjęcia o wymiarach 10 15 cm.  Do każdego albumu można włożyć 36 zdjęć ( razem 108 szt) o wymiarach. Do albumu można zamówić tabliczkę z dedykacją, która ma od spodu taśmę samoprzylepną. Tabliczki z dedykacją dołączamy oddzielnie, aby każdy mógł przykleić w dowolnie wybranym przez siebie miejscu

Pudełko na pamiątki niemowlaka
Pudełko na pamiątki niemowlaka

Pudełko wspomnień na pamiątki dla dziecka.

Szkatułka na pamiątki wykonana jest z drewna w kolorze ecru. Wieczko pudełeczka jest posrebrzane i ozdobione 3 uroczymi ikonkami: misiem, wózeczkiem i konikiem na biegunach. Pudełeczko wewnątrz jest wyłożone jasnoszarym materiałem. W wieczku jest miejsce pod szkłem na włożenie zdjęcia dzidziusia. Ponadto jest na wieczku dużo miejsca na wygrawerowanie dowolnej dedykacji. Grawer dedykacji jest darmowy, niezależnie od ilości znaków. Na stronie podajemy przyklady dedykacji o charakterze religijnym oraz pozostałych. 

Elegancki album dla dzidziusia
album dla dzidziusia

Elegancki album dla dzidziusia

Elegancki album w oprawie z lnu ozdobiony z 3 posrebrzanymi ikonkami misiem, wózeczkiem i konikiem. W środku albumu jest papier w kolorze ecru podobnie jak i okładka. W albumie jest miejsce na opisy zdjęć. Do albumu można włożyć 100 zdjęć o wymiarach 10 x 15 cm pod przeźroczystą folię.

Na pierwszej stronie albumu jest miejsce na wpisanie imion dziecka, daty urodzin, godziny narodzin, wagi wzrostu oraz miejsca urodzenia. 

Album zapakowany jest w eleganckie pudełeczko.

Aby spersonalizować album można zamówić tabliczkę z indywidualną dedykacją. Tabliczki, wykonane na laminacie grawerskim, dołączamy do zamówienia oddzielnie, aby każdy mógł je przykleić w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Tabliczki od spodu mają taśmę samoprzylepną. 

Na naszej stronie umieszczone są przykłady tekstów z dedykacjami o charakterze religijnym oraz pozostałymi, ale wygrawerujemy każdy tekst na życzenie.

Album to super pomysł na prezent na narodziny, chrzest lub urodziny zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca.

czytaj całość »
Skarbonka w kształcie samochodu
135 garbus

Skarbonka w kształcie samochodu

Czy to upominek dla chłopca czy raczej prezent dla dziadka? To nie ma najmniejszego znaczenia, gdyż posiadanie tego kultowego modelu zrobi wielką przyjemność i jednemu i drugiemu. Tym bardziej, że zaleta tego auta jest nie tylko kontemplacja jego legendarnej sylwetki. Jako skarbonka, garbus stanie się wyjątkowym miejscem na lokatę oszczędności, co stopniowo będzie podnosić jego wartość. To pierwsze, wyjątkowe auto w życiu najmłodszych albo drugie lub trzecie w życiu starszych i najstarszych - można posiadać również tańszym kosztem. Czy więc nie warto skorzystać z okazji?

Skarbonka jest posrebrzana i pokryta lakierem zabezpieczającym przed ciemnieniem. Oszczędności można wybrać przez otwór znajdujący się na spodzie.

Dedykacja jest bardzo ważnym elementem skarbonki, gdyż utrwali okazje, datę i osobę (lub osoby) wręczające prezent. Grawer na skarbonce jest bezpłatny.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl